Doğum günü hediyesi İngiliz atı

Sabah gazetesinden Ömer Karahan’ın haberine göre, 2019 yılında nikah masasına oturan Mesut Özil ile Amine Gülşe’nin bu evliliğinden Eda ve Ela adında iki kızı dünyaya geldi. Mesut Özil, 30 Nisan’da 31 yaşına basan eşi Amine Gülşe’nin doğum günün kutladı.

AT HEDİYE ETTİ

Mesut Özil ile Türkiye güzeli Amine Gülşe, birlikte yeni hobiler ediniyor. Geçtiğimiz aylarda beraber antrenman yapmaya başlayan çift, şimdi de at binmeye merak sardı. Son zamanlarda en büyük hobilerinin binicilik olduğunu söyleyen Özil, eşinin 31’inci yaş gününe özel bir sürpriz hazırladı ve İngiliz atı hediye etti.

Çiftlikte bulunan at ile haftada birkaç gün binicilik dersleri de alan çift, kızları Eda ve Ela’ya da bu sevgiyi aşılıyor.

Amine Gülşe doğum günü olan sevgilisi Mesut Özil ile aşk dolu bir pozunu sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaşmıştı.

Mesut Özil, sevgilisi Amine Gülşe’nin doğum günü için romantik bir kutlama düzenlemişti.

Özil, eşinin doğum gününü kutladı. Eski futbolcu, gönderisine “Tüm evrendeki en güzel, sevgi dolu ve şefkatli kadın ve annenin doğum günü kutlu olsun. Her zaman yanımda olduğun için teşekkürler! Seni seviyorum aşkım” notunu düşmüştü.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir